Witamy w ARTE s.c.

Nasza firma powstała w 1992 roku i od początku zajmuje się szeroko rozumianą reklamą wizualną.

Oferujemy w tym zakresie kompleksową obsługę obejmującą: tworzenie wizerunku, projektowanie graficzne, projektowanie i budowę systemów komunikacji wizualnej, wykonywanie plansz, tablic, reklam świetlnych druków wielkoformatowych, aranżacje wnętrz oraz prezentacje na nośnikach reklamowych.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług w oparciu o nowoczesny sprzęt
i technologie. Wyższe wykształcenie plastyczne i doświadczenie naszych projektantów, są gwarancją ciekawych i oryginalnych pomysłów oraz estetyki wykonywanych prac.

Jesteśmy kreatywną grupą podejmującą obsługę reklamową od pomysłu po realizację. Naszym celem jest satysfakcja z dobrze wykonanej pracy, profesjonalizm świadczonych usług oraz zadowolenie naszych klientów z osiąganych rezultatów.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm dopiero tworzących swój wizerunek, jak i tych identyfikowalnych z ugruntowaną pozycją. Wykonujemy zlecenia jednostkowe i kompleksowe, duże projekty.

Zapraszamy do współpracy!AKTUALNOŚCI :

Od kwietnia br. wprowadzamy na rynek nowy typ świetlnego pylonu. Jest to pierwszy element tworzonego aktualnie nowego systemu komunikakcji wizualnej.PROMOCJE :

Aplikacje na podłoża płaskie - teraz tylko 60,00 zł/ m2 netto